logo strony Artdeco Instytut Urody
  • Kosmetyczka Rzeszw ArtDeco
  • Kosmetyczka Rzeszw ArtDeco
  • Kosmetyczka Rzeszw ArtDeco

Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie.

Kosmetyczka Rzeszów

  Artdeco Instytut Urody

Sekrety urody nie pozostawiają przed nami żadnych tajemnic. Niezależnie od rodzaju zabiegu na twarz lub ciało, na który się zdecydujesz, wykonamy go z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, ponieważ dbanie o wygląd Klientów jest naszą pasją, a Twoje zadowolenie – największym źródłem satysfakcji. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch takich samych osób, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się, by nasze konsultacje i zabiegi kosmetyczne dokładnie spełniały jego specyficzne wymagania.

W naszym salonie kosmetycznym w Rzeszowie wykonujemy pełen wachlarz zabiegów na twarz między innymi oczyszczanie twarzy, mezoterapię, mikrodermabrazję, oxybrazję i wiele innych oraz depilację laserową, usuwanie tatuażu, manicure tytanowy, manicure hybrydowy, manicure żelowy, pedicure, przedłużanie rzęs oraz zabiegi na całe ciało, dzięki którym będziesz mogła przejść wymarzoną metamorfozę, zrelaksować się i pokochać samą siebie.

ZESPÓŁ ARTDECO

 

Kosmetolog Aneta Kargulewicz; kosmetyka, kosmetyczka, kosmetolog w Krakowie Aneta Kargulewicz - Kosmetolog - ukończyła studia z zakresu Kosmetologii. Cechuje ją serdeczność i otwartość oraz niezwykła skrupulatność w połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów. Specjalistka w przedłużaniu rzęs metodą 1:1 a także dbaniu o piękno i zdrowie dłoni oraz stóp jak i przekłuwaniu nietypowych części ciała. Potrafi nie tylko nadać idealny kształt paznokciom i dokładnie polakierować, ale również diagnozuje choroby dłoni i stóp, a następnie pomaga je leczyć. Niesie ulgę osobom cierpiącym z powodu procesów chorobowych w obrębie stóp, jak np. wrastający paznokieć, modzel, odcisk, stopa cukrzycowa. Cechuje ją delikatność i dbałość o szczegóły, dzięki czemu wykonuje niemal bezbolesną depilację woskiem oraz idealną hennę. Każdy nowy dzień wita z dużą dawką optymizmu i szerokim uśmiechem.

 Ewa Książek - Manager ds. mediów społecznościowych.