logo strony Artdeco Instytut Urody
  • Kosmetyczka Rzeszw ArtDeco
  • Kosmetyczka Rzeszw ArtDeco
  • Kosmetyczka Rzeszw ArtDeco

Gabinet kosmetyczny w Rzeszowie.

Kosmetyczka Rzeszów

  Artdeco Instytut Urody

Sekrety urody nie pozostawiają przed nami żadnych tajemnic. Niezależnie od rodzaju zabiegu na twarz lub ciało, na który się zdecydujesz, wykonamy go z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, ponieważ dbanie o wygląd Klientów jest naszą pasją, a Twoje zadowolenie – największym źródłem satysfakcji. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch takich samych osób, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się, by nasze konsultacje i zabiegi kosmetyczne dokładnie spełniały jego specyficzne wymagania.

W naszym salonie kosmetycznym w Rzeszowie wykonujemy pełen wachlarz zabiegów na twarz między innymi oczyszczanie twarzy, mezoterapię, mikrodermabrazję, oxybrazję i wiele innych oraz depilację laserową, usuwanie tatuażu, manicure tytanowy, manicure hybrydowy, manicure żelowy, pedicure, przedłużanie rzęs oraz zabiegi na całe ciało, dzięki którym będziesz mogła przejść wymarzoną metamorfozę, zrelaksować się i pokochać samą siebie.

ZESPÓŁ ARTDECO

 


 Anna Ihnatenko - Dyplomowana manicurzystka/ Stylistka paznokci - Łącząc pasję i pełen profesjonalizm, sprawia że każdy manicure to dzieło sztuki. Dba o piękno i zdrowie dłoni oraz stóp naszych klienów. Potrafi również podkreślić oko precyzyjnie wykonaną henną brwi. Cechuje ją serdeczność i otwartość oraz niezwykła skrupulatność w połączeniu z ogromną pasją do swojej pracy. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach.

 


Julia Szpala- Dyplomowana kosmetyczka - Atutem Julii są zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej. Cechuje ją spokój, cierpliwość i zaangażowanie w doborze najlepszych zabiegów w zalezności od indywidualnych potrzeb klienta. Łącząc optymizm i pełen profesjonalizm, sprawia że każdy zabieg staje się niezapomnianym przeżyciem. Jest również specjalistką w przedłurzaniu rzęs, dzięki niej Twoje spojrzenie zyskuje głębię a rzęsy spektakularny efekt. Nieustannie szkoli się, uczestnicząc w rozlicznych kursach jak i czytając artykuły branżowe.