Manicure tyranowy Kraków zabieg manicure tytanowy Instytut Urody
logo strony Artdeco Instytut Urody

Manicure tytanowy Kraków


Manicure tytanowy Kraków

Manicure tytanowy - to nowoczesna i trwała metoda stylizacja paznokci. Manicure tytanowy wykonujemy na amerykańskich produktach firmy SNS. Co wyróżnia manicure tytanowy na tle innych stylizacji? Przede wszystkim nakładane preparaty nie ingerują w budowę paznokcia a jedynie pokrywają jego powierzchnię. Paznokci nie utwardzamy w lampie UV. Manicure tytanowy zachowuje trwałość aż do 4 tygodni, paznokcie wyglądają naturalnie, pięknie błyszczą i są wzmocnione, ponieważ preparaty zawierają witaminy A, E i D oraz wapń. Manicure tytanowy jest alternatywą dla paznokci hybrydowych, żelowych lub akrylowych. Jak wygląda taki manicure? Po pierwsze najważniejsze jest przygotowanie paznokci i wykonanie manicure klasycznego (opiłowanie paznokci, odsuwanie lub wycinanie skórek, delikatne matowienie płytki). Następnie nakładana jest baza a później każdy z paznokci pokrywany jest wybranym kolorem. Na koniec nakładany jest top coat, który pięknie nabłyszcza nałożone warstwy manicure tytanowego. Dla kogo jest manicure tytanowy? Dla kobiet, którym inne stylizacje nie sprawdzają się lub tych których paznokcie są osłabione lub wiotkie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się również z naszymi innymi ofertami, szczególnie z manicure hybrydowy oraz paznokcie żelowe.

Manicure tytanowy przedłużanie na formie Kraków

Manicure tytanowy przedłużanie na formie.

Przedłużanie na formie manicure tytanowy Kraków

Przedłużanie na formie manicure tytanowy.

Manicure Tytanowy French Kraków

Wykonany manicure typu french.

Manicure Tytanowy French z wykorzystaniem produktu SNS Kraków

Wykonany manicure typu french z wykorzystaniem produktu SNS.

Manicure Tytanowy Color Kraków

Wykonany manicure typu color.

Wykonany manicure typu color Kraków

Wykonany manicure typu color.

Manicure tytanowy salon kosmetyczny ArtDeco Kraków

Całość zabiegu trwa 1,5 h.Na początku wykonujemy manicure klasyczny, a następnie nakładamy produkty SNS do manicure tytanowego.

Serdecznie zapraszamy zapraszamy do rezerwacji. Kontakt do Salonu Kosmetycznago ArtDeco.