logo strony Artdeco Instytut Urody
  • Kosmetyczka Krakw ArtDeco
  • Kosmetyczka Krakw ArtDeco
  • Kosmetyczka Krakw ArtDeco

Gabinet kosmetyczny w Krakowie.

Kosmetyczka Kraków

  Artdeco Instytut Urody

Sekrety urody nie pozostawiają przed nami żadnych tajemnic. Niezależnie od rodzaju zabiegu na twarz lub ciało, na który się zdecydujesz, wykonamy go z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, ponieważ dbanie o wygląd Klientów jest naszą pasją, a Twoje zadowolenie – największym źródłem satysfakcji. Doskonale wiemy, że nie ma dwóch takich samych osób, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, starając się, by nasze konsultacje i zabiegi kosmetyczne dokładnie spełniały jego specyficzne wymagania.

W naszym salonie kosmetycznym w Krakowie wykonujemy pełen wachlarz zabiegów na twarz między innymi oczyszczanie twarzy, mezoterapię, mikrodermabrazję, oxybrazję i wiele innych oraz depilację laserową, usuwanie tatuażu, manicure tytanowy, manicure hybrydowy, manicure żelowy, pedicure, przedłużanie rzęs oraz zabiegi na całe ciało, dzięki którym będziesz mogła przejść wymarzoną metamorfozę, zrelaksować się i pokochać samą siebie.

Zapraszamy na wirtualny spacer

 

ZESPÓŁ ARTDECO

 

Kosmetolog Aneta Kargulewicz; kosmetyka, kosmetyczka, kosmetolog w Krakowie Aneta Kargulewicz - Kosmetolog - ukończyła studia z zakresu Kosmetologii. Cechuje ją serdeczność i otwartość oraz niezwykła skrupulatność w połączeniu z ogromną wiedzą zdobytą podczas studiów. Specjalistka w przedłużaniu rzęs metodą 1:1 a także dbaniu o piękno i zdrowie dłoni oraz stóp jak i przekłuwaniu nietypowych części ciała. Potrafi nie tylko nadać idealny kształt paznokciom i dokładnie polakierować, ale również diagnozuje choroby dłoni i stóp, a następnie pomaga je leczyć. Niesie ulgę osobom cierpiącym z powodu procesów chorobowych w obrębie stóp, jak np. wrastający paznokieć, modzel, odcisk, stopa cukrzycowa. Cechuje ją delikatność i dbałość o szczegóły, dzięki czemu wykonuje niemal bezbolesną depilację woskiem oraz idealną hennę. Każdy nowy dzień wita z dużą dawką optymizmu i szerokim uśmiechem.


 

Trenerka fitness twarzy Małgorzata Serwin współpracuje z salonenm kosmetycznym w Krakowie Małgorzata Serwin - Trenerka fitness twarzy i dyplomowana masażystka twarzy. Od piętnastu lat interesuje się ćwiczeniami mięśni twarzy. Szkoliła się min. w Londynie pod okiem najlepszych trenerek fitnessu twarzy, gdzie takie zajęcia odbywają się od lat. Z pasją opowiada o efektach ćwiczeń, takich jak zwiększenie elastyczności skóry, poprawie owalu twarzy czy likwidacji tzw. chomików czy lwiej zmarszczki. Z zaangażowaniem dzieli się z klientkami swoją wiedzą aby mogły zachować młody wygląd a tym samym dobre samopoczucie. Wolne chwile spędza na aktywnym wypoczynku. Uwielbia jeść ekologicznie i zdrowo.

Lekarz Medycyny Estetycznej Ewa-Melnyczuk współpracuje z salonenm kosmetycznym w Krakowie Ewa Melnyczuk - Lekarz medycyny estetycznej- ukończyła Kierunek Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, studiowała również w Maximilian Universität München w Niemczech. Zainteresowania w dziedzinie medycyny estetycznej rozwijała podczas praktyk w Oddziałach Chirurgii Plastycznej w Szkocji i na Tajwanie. Tam wypracowała otwartą i przyjazną postawę w relacjach z Pacjentami oraz profesjonalne i empatyczne podejście do ich indywidualnych potrzeb. Ukończyła kursy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Lekarzy Estetycznych w Warszawie. Z entuzjazmem i zaangażowaniem zajmuje się dbałością o zachowanie, nie tylko jak najlepszego i naturalnego wyglądu, ale także młodego ducha swoich Pacjentów. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, bardzo dokładnie i delikatnie, dzięki czemu zapewnia Pacjentom duży komfort podczas wizyty. Nieustannie szkoli się, uczestnicząc w rozlicznych kursach w zakresie Antyagingu i medycyny estetycznej, aby podążać za najnowszymi standardami postępowania.

 

Ewa Książek - menager ds mediów społecznościowych.

 

Katarzyna Nasza Recepcja - zawsze uśmiechnięta, miła i chętna do pomocy. Przestrzega panującej w salonie etykiety i dba o to, aby klient czuł się u nas swobodnie i komfortowo. Dysponuje pełną wiedzą na temat świadczonych przez Salon usług jak i sprzedawanych produktów. Profesjonalnie zarekomendują Ci, usługi które dostępne są w naszym cenniku aby idealnie odpowiadały Twoim potrzebom. W czasie wolnym od pracy spełnia się jako mama dwóch cudowych dziewczynek.